Miasto Wałcz

Patronat medialny


 

Przemek Majewski

- Nareszcie w Meksyku! Od paru ładnych lat nie opuszczałem kraju, dlatego wyjazd do Mexico City jest dla mnie niesamowitą przygodą i oderwaniem od rzeczywistości, którego bardzo potrzebowałem - relacjonuje były mistrz Ameryki Północnej WBO wagi średniej Przemek Majewski (17-1, 11 KO), który próbuje swych sił w roli aktora na planie serialu o tematyce bokserskiej "Cloroformo".

- Lot minął spokojnie. Na lotnisku czekała już na mnie ekipa filmowa i lokalny tłumacz, który, jak się okazało, będzie mi towarzyszył przez cały pobyt w Meksyku. Chwilę później byliśmy już w studio, gdzie poznałem pozostałych członków ekipy serialu ''Cloroformo''. Naprawdę traktują mnie tu świetnie, wszyscy są bardzo przyjaźni. Zrobiliśmy od razu krótką sesję zdjęciową i kilka przymiarek. W międzyczasie miałem okazję podpatrzeć nagrania walk kobiet. Po raz pierwszy widziałem produkcję filmową "od kuchni", to bardzo ciekawe doświadczenie.

Fotorelacja. Przemek Majewski na planie serialu "Cloroformo" >>

- Oprócz członków serialowej ekipy poznałem też wielu zawodników, między innymi Saula "Canelo”Alvareza i Alfredo "El Perro" Angulo. Zostałem też zaproszony na walkę Alvarez vs Cintron, która odbywała się właśnie w Mexico City. Po gali kontynuowaliśmy nagrania do "Cloroformo", tym razem przed kilkutysięczną meksykańską publicznością.

- W drugi dzień po przylocie mieliśmy przerwę w nagraniach. Wykorzystałem ten czas na zwiedzenie miasta (oczywiście tylko małej części, bo Mexico City jest ogromne!). Od jutra jednak zabieramy się z powrotem do pracy.

Pozdrowienia dla kibiców!
Przemek Majewski {jcomments on}