Miasto Wałcz

Patronat medialny


 

Przemek Majewski

Brytyjczyk Carl Froch (28-1, 2o KO) i reprezentant grupy Global Boxing Przemysław Majewski (17-0, 11 KO) już wkrótce rozpoczną w USA wspólne sparingi przed zbliżającymi się walkami.

Froch 29 października w Atlantic City spotka się w ringu z Amerykaninem Andre Wardem w finałowym pojedynku turnieju "Super Six" w kategorii super średniej. Zaledwie tydzień później, 5 listopada w Mohegan Sun Arena w Connecticut, swoją 18. walkę w zawodowej karierze stoczy Przemek Majewski. Stawką pojedynku "The Machine" z przeciwnikiem, którego nazwisko poznamy niebawem, będzie pas NABF w wadze średniej.

Pomysł na zorganizowanie wspólnych sparingów "Kobry" i "Maszyny" nie byl przypadkowy. Don Majeski, znany matchmaker i opiekun kariery Frocha od kilku miesięcy współpracuje z Global Boxing, pomagając w rozwoju kariery innego zawodnika tej grupy - Mariusza Wacha. Zadowolony z efektów dotychczasowej współpracy szef Global Boxing Mariusz Kołodziej zdecydował się na dołączenie Przemka Majewskiego do grupy zawodników reprezentowanych przez doświadczonego matchmakera.