Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Boksujący w kategorii super koguciej Piotr Gudel (2-1, 1 KO) wchodzi w finałową fazę przygotowań przed zaplanowaną na 31 stycznia galą Wojak Boxing Night w Toruniu. Rywalem 24-letniego białostoczanina na dystansie sześciu rund będzie doświadczony Krzysztof Rogowski (9-11, 4 KO).

- Ta walka wisiała w powietrzu już od jakiegoś czasu. Dariusz Snarski, który promuje Rogowskiego kilka razy pytał mnie o gotowość do walki z jego zawodnikiem, a ja nie unikam wyzwań - mówi pięściarz grupy Konspol Babilon Promotion, który w listopadzie pokonał na gali w Krakowie olimpijczyka Rafała Kaczora.

- Przed moją walką z Kaczorem, Snarski twierdził, że lepszym rywalem dla Kaczora byłby Rogowski, bo Kaczor na pewno mnie pobije i ten pojedynek nie ma sensu. Mylił się już raz, a teraz pokaże mu, że pomyli się ponownie, bo pokonam jego zawodnika w bezpośredniej walce - zapowiada Gudel, który do gali w Toruniu przygotowuje się z Andrzejem Liczikiem.

- Rogowski jest niebezpieczny na początku walki, ale z rundy na rundę powinno być coraz łatwiej. On jest zawodnikiem bardzo chaotycznym, stara się bić ciosy z zaskoczenia, ale bardzo się przy tym odsłania, dlatego często wygrywa albo przegrywa przed czasem. Wiem, że on jest do zrobienia przed czasem i mam chciałbym jakoś efektownie zakończyć walkę. Najlepiej byłoby to zrobić pod koniec, żeby wcześniej pokazać przez kilka rund ładny boks - przekonuje Gudel.

Organizatorami gali są Sferis Knockout Promotions, Konspol Babilon Promotion, Miasto Toruń oraz Toruńska Infrastruktura Sportowa Sp. z o.o. Bilety na galę dostępne są na stronie Eventim.pl.

Kup bilet na galę Wojak Boxing Night w Toruniu na eventim.pl >>

http://www.youtube.com/watch?v=DmcEGCgrufU