onet.pl sport


ARTV Chicago
Przegląd Sportowy

   
BRK Gladiator

Patronat medialny

 

 

 

 

Ostatnio zarejestrowani

  • shryne11
  • shryne10
  • Shryne23
  • boxingfan88
  • tobac<a href="https://www.ebilet.pl/sport/sporty-walki/boxing-night/" target="_blank"><img src="http://www.ringpolska.pl/images/banners/legionowo_2017_noflash.jpg"></a>

Paweł WolakSzykujący się do debiutu na arenach MMA Paweł Wolak (29-2-1, 19 KO) zdradził, że chętnie wróciłby na bokserski ring, jeśli dostałby propozycję walki z mistrzem świata WBC wagi junior średniej Saulem Alvarezem (40-0-1, 29 KO). Polak w grudniu po porażce z Delvinem Rodriguezem oficjalnie zakończył swoją przygodę z profesjonalnym boksem.

- Jeśli dostałbym telefon od promotorów Alvareza, to chętnie wrócę na ring i stoczę z nim walkę. Mój styl byłby dla niego koszmarem - mówi polski "Wściekły Byk".

- Na razie jednak nie dostałem takiej oferty, więc nie ma o czym mówić. Byłbym gotowy podjąć takie wyzwanie, bo ciągle cztery razy w tygodniu odbywam regularne bokserskie treningi. W MMA zadebiutuje pod koniec tego lub na początku przyszłego roku - zapowiada Wolak.

Najbliższy rywal dla Saula Alvareza wciąż nie jest znany. Amerykańskie media spekulują, że największe szansę na otrzymanie walki z Meksykaninem ma Cornelius Bundrage.

Nie masz uprawnień do komentowania

ISSN: 2082-9760

Najnowsze komentarze