onet.pl sport


ARTV Chicago
Przegląd Sportowy

   
BRK Gladiator

Patronat medialny

 

 

 

 

Ostatnio zarejestrowani

  • S.L.16SpoX84GhosTK.O
  • Polski zawodnik
  • Zeakk
  • person_95
  • garcia34

<a href="https://www.ebilet.pl/sport/sporty-walki/boxing-night/" target="_blank"><img src="http://www.ringpolska.pl/images/banners/legionowo_2017_noflash.jpg"></a>

Paweł Wolak

Paweł Wolak, który zakończył już oficjalnie bokserską karierę apeluje, aby kibice nie odwracali się od zawodowego boksu z powodu krzywdzącego werdyktu sędziowskiego w walce Manny'ego Pacquiao (54-4-2, 38 KO) z nowym mistrzem świata WBO wagi półśredniej Timothym Bradleyem (29-0, 12 KO). Polak, który za czasów swojej ringowej aktywności zawsze zostawiał w walkach mnóstwo zdrowia doskonale wie jak bardzo pięściarze potrzebują wsparcia kibiców.

- To co się stało wczoraj nie może mieć wpływu na cały obraz tego sportu. Ja oglądając boks w telewizji zawsze wyłączam głos. Patrzę na piękno walki, a werdykty i punktacja jest nieważna. O to chodzi w boksie - twierdzi aktualnie przygotowujący się do debiutu na arenach MMA były pięściarz.

- Pięściarze poświęcają na treningi mnóstwo czasu, czynią wiele wyrzeczeń i warto ich doceniać. To nie ich wina, że sędziowie czasami mają punktować co innego. Bradley wyszedł i walczył do końca. Warto było wydać pieniądze, aby go oglądać - zakończył Polak.

Nie masz uprawnień do komentowania

ISSN: 2082-9760

Najnowsze komentarze