Nie milkną echa zeszłotygodniowej potyczki, w której to boksujący na co dzień w wadze junior średniej, Paweł Wolak (29-1-1, 19 KO), zremisował po zaciętym dzisięciorundowym pojedynku z byłym pretendentem do mistrzowskiego pasa kat. półśredniej, Delvinem Rodriguezem (25-5-3, 14 KO). Niemal od razu po zakończeniu tej konfrontacji, zaczęto dyskusje odnośnie ewentualnego rewanżu obu pięściarzy.

Zdaniem jednego z najbardziej znanych amerykańskich dziennikarzy piszących o boksie, Kevina Iole, powtórne starcie polskiego pięściarza z Dominikańczykiem powinno otrzymać status walki wieczoru i zostać pokazana przez telewizję HBO.

 - Telewizja ESPN miała okazję transmitować niedawno, kto wie - może i walkę roku - pomiędzy Wolakiem a Rodriguezem. Mówi się, że do rewanżu obu pięściarzy może dojść 3 grudnia, podczas gali Cotto - Margarito. Moim zdaniem obaj pięściarze zasługują na własną galę, w której zaprezentowaliby się w walce wieczoru. Nowy szef HBO Sports, zaraz po tym jak obejmie swoje stanowisko, powinien pomyśleć nad organizacją tej potyczki, która mogłaby zostać pokazana w paśmie "HBO After Dark" - napisał amerykański żurnalista.