Patronat medialny


 


30 maja na gali Knockout Boxing Night 15 w Rzeszowie kolejny zawodowy pojedynek stoczy Paweł Stępień (14-0-1, 11 KO). Dla 30-letniego pięściarza ze Szczecina będzie to powrót na ring po blisko rocznej przerwie.

W ostatnim etapie przygotowań do występu w stolicy Podkarpacia, Stępniowi w sparingach pomaga były mistrz Europy Kamil Szeremeta. Pięściarze w przeszłości mieli już okazję do współnych sesji sparingowych.

- W poniedziałek rano zostałem poproszony o pomoc w sparingach dla naszego orła Pawła Stępnia. Przejechałem 1150 km i od razu stoczyliśmy 8 rund sparingu. Lubię pomagać i kocham to co robię - mówi Szeremeta.

- Tylko dzięki wspólnym sparingom oraz wspólnej pomocy możemy coś zdziałać i podnosić poprzeczkę swoich umiejętności. Paweł 30 maja na gali w Rzeszowie stoczy swoją walkę, trzymamy wszyscy kciuki za naszego za Polaka - doadaje białostoczanin.

Główną atrakcją gali KBN 15 w Rzeszowie będzie pojedynek o pas WBC International wagi bridger pomiędzy Arturem Szpilką i Łukaszem Różańskim. Kibice zobaczą także w akcji m.in. Mateusza Masternaka, Adama Balskiego i Damiana Kiwiora. Specjalną atrakcją będą pojedynki Szymona "Taxi Złótówy" Września z Tomaszem "Fit Dzikiem" Łomnickim oraz Michała Choińskiego z Barkiem Graczykiem - obaj występowali w hitowym reality-show "Hotel Paradise". 

Kup PPV na galę Szpilka - Różański za 17,99 PLN >>