Patronat medialny


 

Rewanżowe starcie Marka Matyi z Pawłem Stępniem będzie głównym wydarzeniem gali KnockOut Boxing Night #11 w amfiteatrze w Augustowie. W sumie kibice zobaczą siedem pojedynków. Transmisja 25 lipca od 19:30 w TVP Sport, tvpsport.pl i aplikacji mobilnej TVP Sport, a skrót najważniejszych wydarzeń od 23:20 w TVP 1.

W sumie na ringu w amfiteatrze zobaczymy sześć pojedynków w boksie olimpijskim i siedem w zawodowym. Oprócz Matyi i Stępnia między linami zaprezentują się jeszcze m.in. Ewa Piątkowska, Adam Balski, Kamil Bednarek i Przemysław Zyśk.

Piątkowska zmierzy się z Emilią Czerwińska, która co prawda stoczyła dopiero jedną walkę, ale na koncie ma dwa tytuły mistrzyni świata w K-1. Rywalem Balskiego powracającego na ring po 18 miesiącach i trzech operacjach będzie Mateusz Kubiszyn, z kolei Bednarek w czwartym zawodowym pojedynku skrzyżuje rękawice z Bartłomiejem Grafką.

Walki spod ringu w Augustowe skomentują Sebastian Szczęsny i Albert Sosnowski, studio poprowadzi Sylwia Dekiert, a reporterem będzie Piotr Jagiełło. Galę będzie można zobaczyć na żywo w TVP Sport, tvpsport.pl i aplikacji mobilnej TVP Sport, a skrót najważniejszych wydarzeń tego samego wieczora w TVP 1. 

 Zobacz rewanż Stępień - Matyja! Kup bilety na galę w Augstowie! >>