Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

Takie wiadomości cieszą całe pięściarskie środowisko. Największa polska grupa boksu zawodowego KnockOut Promotions, w barwach której występują m.in. Krzysztof Włodarczyk, Krzysztof Głowacki, Artur Szpilka czy Maciej Sulęcki, pozyskała nowego sponsora - tarnowską firmę PVGE!

- Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że udało nam się związać z nowym partnerem i że polski boks zyskał nowego przyjaciela. Nasza umowa zakłada trzyletnią współpracę - komentuje sygonwanie kontraktu z PVGE szef KnockOut Promotions Andrzej Wasilewski.

- Szczególne podziękowania należą się też trenerowi Aleksandrowi Maciejowskiemu z Tarnowa, który miał swój wkład w finalizację umowy z PVGE. Warto wspomnieć, że zakłada ona także, iż zawodnicy klubu Global Boxing Tarnów będą występowali na galach Knockout Boxing Night - dodaje Wasilewski.

KnockOut Promotions to od lat lider polskiego boksu zawodowego i jedyna polska stajnia, której zawodnicy sięgali po tytuły mistrza świata. Najbliższa impreza z cyklu KnockOut Boxing Night odbędzie się 25 lipca w Międzyzdrojach - w pojedynku wieczoru Paweł Stępień zmierzy się z Markiem Matyją.