Patronat medialny


 

Sponsor grupy KnockOut

25 lipca to roboczy termin najbliższej gali KnockOut Promotions. Kierujący grupą Andrzej Wasilewski zdradził w czwartkowym magazynie "Ring" w TVP Sport, że najprawdopodobniej głównym wydarzeniem imprezy będzie rewanż Pawła Stępnia (13-0-1, 11 KO) z Markiem Matyją (17-1-2, 8 KO).

- Można się domyślić, że w obecnej sytuacji nie jest łatwo zorganizować pojedynek polskiego pięściarza z ciekawym, zagranicznym rywalem. Granice są niby otwarte, ale to wszystko nie jest pewne - powiedział szef największej polskiej grupy promotorskiej.

- Rewanż Marka Matyi z Pawłem Stępniem jest czymś, co bardzo poważnie bierzemy pod uwagę. Setki, jeśli nie tysiące kibiców pytają o taką walkę - dodał Wasilewski.

Boksujący w kategorii półciężkiej Stępień i Matyja po raz pierwszy skrzyżowali rękawice w lipcu ubiegłego roku. Walka na szczycie polskiej wagi półciężkiej zakończyła się remisem, który nie zadowolił żadnego z pięściarzy.

Podczas lipcowej gali wystąpić mogą także była mistrzyni świata wagi super półśredniej Ewa Piątkowska (14-1, 4 KO), Kamil Bednarek (3-0, 1 KO), Damian Kiwior (6-1-1, 0 KO) oraz Adam Balski (13-0, 8 KO), który czeka już kilkanaście miesięcy na powrót między liny.