Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


26 października na gali KnockOut Boxing Night 8 w Sosnowcu dojdzie do elektryzująco zapowiadającego się rewanżu Pawła Stępnia (12-0-1, 11 KO) z Markiem Matyją (16-1-2, 7 KO). 

Pięściarze poprzednio skrzyżowali rękawice w lipcu w Rzeszowie. Dziesięciorundowy pojedynek o tytuł mistrza Polski kategorii półciężkiej zakończył się remisem. Werdykt punktowy rozczarował przede wszystkim Stępnia, który po raz pierwszy opuścił ring, nie dopisując do swojego rekordu wygranej.

- Byłem wściekły na sędziów - przyznał niepokonany szczecinianin w rozmowie z ringpolska.pl. - Wygrałem tę walkę i nie dam sobie wmówić, że było inaczej. Byłem lepszy i zasłużyłem na zwycięstwo.

- Może miałbym jakieś wątpliwości, jeśli faktycznie ludzie widzieliby to inaczej, ale niemal każdy podchodził do mnie po walce i mówił, że wygrałem. Dariusz Michalczewski powiedział mi, że samą lewą ręką wygrałem tę walkę sto do zera! - dodał Stępień, który przed zbliżającym się występem sparował będzie z mistrzem świata federacji IBF Arturem Beterbijewem.

Matyja wynik lipcowej walki komentował z większym dystansem. - Nie mi oceniać pracę sędziów, ja zrobiłem w ringu swoje i od razu po walce zadeklarowałem, że jestem otwarty na rewanż. Spotkamy się w ringu drugi raz i zobaczymy, kto okaże się lepszy - stwierdził pięściarz z Oleśnicy.

- Rezultat pierwszej konfrontacji Stępnia z Matyją wywołał w środowisku bokserskim ożywioną dyskusję. Postanowiliśmy wyjść zatem naprzeciw oczekiwaniom kibiców i zorganizować rewanż. Zapowiada się świetne widowisko! - mówi Andrzej Wasilewski, szef organizującej galę w Sosnowcu grupy KnockOut Promotions.

Główną atrakcją KnockOut Boxing Night 8 będzie pojedynek w wadze ciężkiej pomiędzy Arturem Szpilką (22-4, 15 KO) i Włochem Fabio Tuiachem (29-6, 16 KO).

Kup bilety na galę Knockout Boxing Night 8 w Sosnowcu >>