Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

 

Paweł Stępień (12-0, 11 KO) zakończył przygotowania do walki z Markiem Matyją (16-1-1, 7 KO). Starcie na szczycie polskiej wagi półciężkiej będzie główną atrakcją gali Knockout Boxing Night 7, która odbędzie się 6 lipca w Rzeszowie.

28-letni Stępień ostatnie tygodnie treningów spędził w Walii. Pięściarz ze Szczecina przebywał tam na obozie sparingowym, w trakcie którego wypracowywał formę przed najważniejszą walką w zawodowej karierze.

- Obóz sparingowy zakończony. Teraz wracamy do Polski i czekamy z niecierpliwością na 6 lipca. Podczas pobytu w Walii miałem możliwość trenowania na jednej sali z byłym mistrzem świata Lee Selbym. Patrząc na metody treningowe tego zawodnika, przekonaliśmy się z trenerem, że idziemy w dobrą stronę i chcemy to po raz kolejny pokazać w ringu - mówi Stępień na tydzień przed występem w Rzeszowie.

Dla podopiecznego trenera Jurija Wachtierowa będzie to pierwszy tegoroczny występ. Stępień w ostatnim zawodowym pojedynku wygrał przez techniczny nokaut z byłym pretendentem do tytułu mistrza świata Dmitrijem Suchockim.

Główną atrakcją gali w Rzeszowie będzie ekscytująco zapowiadający się pojedynek w wadze ciężkiej pomiędzy Izuagbe Ugonohem (18-1, 15 KO) i Łukaszem Różańskim (10-0, 9 KO). Impreza odbędzie się na stadionie Stali Rzeszów i będzie połączona z obchodami 75-lecia klubu ze stolicy Podkarpacia.

Kup bilet na galę KnockOut Boxing Night 7 w Rzeszowie >>