Patronat medialny


 


Izuagbe Ugonoh (18-1, 15 KO) jest faworytem firmy bukmacherskiej Totalbet w walce z Łukaszem Różańskim (10-0, 9 KO). Pojedynek będzie główną atrakcją gali Knockout Boxing Night 7, która odbędzie się 6 lipca w Rzeszowie.

Kurs na zwycięstwo Ugonoha oszacowano na poziomie 1,27 (27 groszy zysku za każdą postawioną złotówkę). Wygraną Różańskiego, który będzie wspierany dopingiem miejscowych kibiców, wyceniono na kurs 3,42. Za trafnie wytypowany remis bukmacher oferuje kurs 1,27.

32-letni Ugonoh przygotowuje się do tego występu z nowym trenerem Romanem Anuczinem. Dla Izu będzie to powrót na ring po ponad rocznej przerwie. Różański ostatni raz boksował w listopadzie.

Totalbet ocenił także szanse w walce Pawła Stępnia z Markiem Matyją. Ten pojedynek także odbędzie się na gali KBN 7 w stolicy Podkarpacia. Stępień jest dużym faworytem bukmacherów. Kurs na jego zwycięstwo ustalono na 1,20. Wygrana Matyi to z kolei kurs 4,00.

Na gali KBN 7 wystąpią także m.in. mistrz Europy wagi średniej Kamil Szeremeta, Mateusz Tryc, Laura Grzyb oraz debiutujący wśród zawodowców Adrian Ali Ahmad.

Kup bilet na galę KnockOut Boxing Night 7 w Rzeszowie >>