Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

Paweł Stępień (12-0, 11 KO) lubi wyzwania, dlatego z niecierpliwością czeka na następnego rywala. Uraz łokcia nie pozwolił mu zawalczyć w Łomży, jednak pięściarz nie planuje długiej przerwy w walkach. Już teraz trenuje do przyszłej gali - wkrótce wyjeżdża na kilkanaście dni do zaprzyjaźnionego gymu w mieście Cardiff w Wielkiej Brytanii.

- Obecnie skupiamy się na treningach wydolnościowych oraz siłowych. Dużo biegam i jeżdżę na rowerze - mówi Paweł Stępień i dodaje: - Wiążę spore nadzieje w związku z wyjazdem do Cardiff. Mam tam zapewnione sparingi z "talentami" z Anglii i Irlandii. Nie mogę się już doczekać.

Trener Pawła Stępnia, Jurij Wachtierow, chwali postępy swojego zawodnika: -  Pawcio to tytan pracy, nieraz muszę go siłą "wyrzucać" z sali. Teraz wspólnie czekają na wyznaczenie rywala, aby móc opracować taktykę oraz jak najlepiej przygotować się do kolejnego pojedynku.

- Moje treningi można śledzić na fanpage’u na Facebooku. Przynajmniej raz w tygodniu wrzucam tam relacje z sali i życia prywatnego. Na bieżąco będę także informował o tym, jak mi idzie w Cardiff - zapewnia Stepień. 

Oficjalny fanpage Pawła Stępnia na Facebooku >>