Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

Paweł Stępień (11-0, 10 KO) zbliża się do finiszu przygotowań do występu na gali Knockout Boxing Night #5 w Gliwicach. 10 listopada świetnie zapowiadający się pięściarz wagi półciężkiej zmierzy się z byłym pretendentem do tytułu mistrza świata Dmitrijem Suchockim (23-6, 16 KO).

28-latek ze Szczecina jest w ostatnich miesiącach bardzo aktywny. listopadowy pojedynek będzie już jego piątym tegorocznym startem i chociaż Stępień swoje walki kończy zwykle bardzo szybko, emocje siedzą w nim jeszcze długo po zejściu z ringu.

- Po walce nigdy nie mogę zasnąć przez całą noc. Ciężko to opisać, ale w momencie wyjścia do ringu jestem tak pobudzony i tak skoncentrowany, że emocje schodzą ze mnie jeszcze przez kilka lub kilkanaście godzin. Po ostatniej walce całą noc przesiedziałem. Śpię dopiero kolejnego dnia, zawsze tak mam - mówi Stępień.

Ostatni pojedynek zawodnik grupy KnockOut Promotions stoczył we wrześniu, wygrywając z Jewgienijem Machtiejenką. W czasie przygotowań do tego występu podopieczny trenera Jurija Wachtierowa obchodził urodziny, ale precyzyjnie ustalony plan treningowy oraz dieta, nie pozwoliły na szaleństwa.

- Po walce też wielkiego świętowania nie było. Zawsze jest tak, że kiedy jestem na diecie, to mam już w głowie rzeczy, którymi będę się zajadał po walce, ale kończy się tak, że wezmę dwa gryzy czegoś niezdrowego oraz tłustego i już mam dość. Na obżeranie się i balowanie przyjdzie czas po zakończeniu kariery - przekonuje Stępień.

Główną atrakcją gali w Gliwicach będzie walka Artura Szpilki (21-3, 15 KO) z Mariuszem Wachem (33-3, 17 KO). Pojedynek dwóch byłych pretendentów do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej zapowiadany jest jako najważniejsze wydarzenie roku na polskich ringach.

Podczas Knockout Boxing Night #5 tytułu mistrzyni świata federacji WBC będzie bronić Ewa Piątkowska. Rywalką "Tygrysicy" będzie była mistrzyni Europy Ornella Domini. W Gliwicach kibicom pokażą się także m.in. Maciej Sulęcki, Łukasz Różański, Przemysław Zyśk oraz Marek Matyja, którego przeciwnikiem będzie Remigiusz Wóz. 

Kup bilet na walkę Artur Szpilka - Mariusz Wach  na ebilet.pl >>
Kup bilet na walkę Artur Szpilka - Mariusz Wach  na kupbilet.pl >>