onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 2 czerwca na gali KnockOut Boxing #2, która będzie zwieńczeniem kongresu sportów walki w Rzeszowie, swoją trzecią tegoroczną walkę stoczy Paweł Stępień (9-0, 8 KO). Chociaż sam pięściarz bardzo ostrożnie wypowiada się na temat swojej przyszłości, nie brakuje ekspertów, którzy widzą w 28-latku ze Szczecina ogromny potencjał.

Jednym z nich jest Andrzej Gmitruk, były trener Stępnia. Aktualny szkoleniowiec Artura Szpilki podczas sobotniej gali w Wałczu wyznał, że z pięściarzem o takich predyspozycjach jeszcze nie miał okazji pracować i potwierdził swoją opinię za pośrednictwem mediów społecznościowych.

- Sporo osób mnie pyta, czy naprawdę uważam Pawła Stępnia, za zawodnika pięściarsko utalentowanego, takiego jakiego jeszcze nigdy na swojej trenerskiej drodze nie spotkałem. Odpowiadam zatem zdecydowanie tak. On ma to pięściarskie coś, po prostu - stwierdził Gmitruk.

Na razie nie wiadomo, kto będzie czerwcowym rywalem Stępnia. Niewykluczone, że jesienią szczecinian skrzyżuje rękawice z Markiem Matyją. Do takiej konfrontacji chce doprowadzić Andrzej Wasilewski, promotor obu pięściarzy i właściciel grupy KnockOut Promotions.

Bilety na Kongres Sportów Walki + KnockOut Boxing Night 2 >>

Komentarze   

+1 #1 thales 2018-05-16 22:27
4 walki w roku,Paweł musi być w rytmie,przynajm niej do pierwszej mistrzowskiej potyczki.Paweł powinien też pomyśleć o tym by sobie "wykombinować jakąś osobowość na użytek medialny".Ja wiem,że w jego przypadku to będzie cholernie trudne bo u nas panuje takie przekonanie,że prawdziwą wartość powinno pokazywać się w ringu.To jest oczywiście prawda ale żeby wejść do tego ringu z kimś konkretnym dobrze jest czasem pokłapać dziobem jak robił to Szpilka.Większo ści to się nie podoba ale przyciąga uwagę nie tylko kibiców ale i rywali.Sulęcki zaczął się powoli uczyć i wychodzi mu całkiem nieźle,bez zbędnego przeginania pały.Nie mówie,że ma walić za bani na każdej konferencji,moż e wykombinować coś innego,zabawneg o.Paweł medialnie jest nijaki i to może być dla promotora pewien problem.Zresztą u nas poza Szpilką wszyscy są raczej nudni a nie ma niestety pięściarzy klasy Pacmana,AJ czy Łomy,który zresztą też nie najlepiej zarabia.Trzymam kciuki
#2 b-hop 2018-05-16 23:38
Szczerze mowiac to az na tyle nie zrobil na mnie jeszcze Stepien wrazenia ale musi byc naprawde kozak z niego skoro i Gmitruk i Sulecki o nim takie rzeczy mowia
+1 #3 GROM 2018-05-17 01:19
@thales
Poki co Stępień broni sie swoim boksem i zupelnie niepotrzebne mu sa te medialne przepychanki, co zreszta pokazal z Ludwiczakiem, ktory probowal go wyprowadzic z rownowagi na wazeniu, a Pawel sie nie dal i szacunek za to. Niech robi swoja robote i sie rozwija, bo widze w nim duzy talent.
#4 chryssalid 2018-05-17 09:49
Patrzę na te fragmenty i nie mogę się doczekać chwili, gdy któryś z naszych bokserów wyjdzie z ogromnym napisem na plecach "nie jestem bannerem reklamowym" :D.

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze