Patronat medialny


 


Argentyńczyk Jose Antonio Villalobos (9-1-2, 5 KO) będzie przeciwnikiem Patryka Szymańskiego (16-0, 9 KO) w walce o tytuł młodzieżowego mistrza świata federacji WBC kategorii super półśredniej na gali Polsat Boxing Night w Gdańsku 17 września - poinformował promotor Andrzej Wasilewski.

Dla niepokonanego na zawodowych ringach pięściarza z Konina wrześniowy pojedynek będzie powrotem na ring po odniesionym w lipcu zwycięstwie nad niedawnym pretendentem do pasa IBF Wilkym Campfortem i pierwszym występem przed polską publicznością od maja 2014 roku. 

- Walka w Polsce to dla mnie dodatkowa motywacja, cieszę się, że znów będę się mógł pokazać swoim kibicom w kraju. Nie było mnie tutaj już ponad dwa lata, więc warto się przypomnieć. Czeka mnie występ na wielkiej gali, więc motywacji na pewno nie zabraknie - zapowiada Szymański.

Głównym wydarzeniem gali w Gdańsku będzie pojedynek o mistrzostwo świata federacji WBO wagi junior ciężkiej pomiędzy Krzysztofem Głowackim (26-0, 16 KO) i mistrzem olimpijskim z Londynu Ukraińcem Oleksandrem Usykiem (9-0, 9 KO).

Kup bilet na galę Polsat Boxing Night >>