Patronat medialny


 


Patryk Szymański (13-0, 8 KO) pokonał przez techniczny nokaut po drugiej rundzie Yoriy Estrellę (11-10-2, 8 KO) na gali Friday Night Fights na Florydzie, notując pierwszą tegoroczną wygraną. Po pierwszej spokojniejszej rundzie, w drugiej obaj pięściarze mocno ruszyli do przodu, a do trzeciego starcia pięściarz z Dominikany już nie wyszedł.

Dużo ciężej na wygraną musiał zapracować Kamil Łaszczyk (20-0, 8 KO), który pokonał Jose Luisa Araizę (31-10-1, 22 KO) przez techniczny nokaut po szóstej rundzie, ale w drugim starciu był dwukrotnie liczony. W kolejnych odsłonach Polak pozbierał się i zaczął zyskiwać coraz większą przewagę nad doświadczonym przeciwnikiem. Meksykanin nie wyszedł do siódmej rundy.

W głównym wydarzeniu tej gali Fredrick Lawson (24-0, 20 KO) pokonał niejednogłośnie na punkty po świetnym pojedynku Breidisa Prescotta (27-7, 20 KO). Po dziesięciu bardzo emocjonujących rundach dwóch sędziów punktowało dla pięściarza z Ghany 95-94, z kolei trzeci arbiter wskazał na przewagę Kolumbijczyka 96-93. Prescott w trzecim starciu był liczony.

http://www.youtube.com/watch?v=JkTk-GaAJAg
http://www.youtube.com/watch?v=R0VzZ6LccI0
http://www.youtube.com/watch?v=aVLOjfwRTgY
http://www.youtube.com/watch?v=yBlzOuLRD-4