Miasto Wałcz

Patronat medialny


 

Conor McGregor ma ochotę powtórzyć sylwestrowy "wyczyn" Floyda Mayweathera Jr i zmierzyć się w Japonii z tamtejszym kickbokserem Tenshinem Nasukawą. Były czempion UFC proponuje jednak zawodnikowi z Kraju Kwitnącej Wiśni pojedynek na zasadach MMA.

"Chętnie polecę do Tokio, by spotkać się z Tenhinem Nasukawą w pokazowej walce MMA. Jeszcze przed latem. Proszę, zorganizujcie to natychmiast, pozdrawiam, wasz mistrz." - napisał w mediach społecznościowych "Notorious".

Pięściarska konfrontacja Mayweathera z Nasukawą trwała nieco ponad dwie minuty i zakończyła się wygraną przez techniczny nokaut Amerykanina. W tym czasie Japończyk zdążył trzykrotnie wylądować na deskach. Pojedynek był jednak pokazowy i jego wynik nie został oficjalnie odnotowany w rekordach zawodników. 

Conor McGregor to ostatni rywal Floyda Mayweathera Jr z ringu zawodowego. W bokserskim starciu, do którego doszło w 2017 roku, górą był "Money". Później Irlandczyk poniósł kolejną porażkę, tym razem już w MMA, przegrywając z Chabibem Nurmagomedowem.