onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 

22 września podczas gali Knockout Boxing Night #3 w Łomży na ring wróci Michał Syrowatka (19-2, 7 KO). 30-latek boksujący w wadze super lekkiej stoczy w ten sposób pierwszą walkę od marcowej porażki z Robbim Daviesem Jr.

Do niedawna czyniono przymiarki, żeby Syrowatka podczas wrześniowej imprezy skrzyżował rękawice z Przemysławem Runowskim, jednak "Kosiarz" poinformował organizatorów gali o złamaniu ręki, co uniemożliwia mu ringowy start w najbliższej przyszłości. Nazwisko przeciwnika pięściarza z Ełku ma zostać ogłoszone wkrótce.

Główną atrakcją gali w Łomży będzie walka mistrza Europy wagi średniej Kamila Szeremety z Hiszpanem Rubenem Diazem. Kibice zobaczą w akcji także m.in. Pawła Stępnia oraz Przemysława Zyśka. Galę pokaże Telewizja Polska.

Kup bilet na galę KnockOut Boxing Night 3 w Łomży >> 

Komentarze   

#1 thales 2018-08-29 18:57
Połamana ręka ... https://www.instagram.com/p/BnA90t0H2Ow/?taken-by=kosiarzrunowski
Nie wnikam w konflikt ale po co paplać głupoty.Jakieś 0,7 mm to nie złamanie a pęknięcie,do tego wiemy o tym już od kilku dni a żadnego potwierdzenia od lekarza.Bliscy i znajomi-wiadomo -wspierają ale zaufania kibiców w ten sposób się nie zdobywa.

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze