Patronat medialny


 


Jutro na gali organizowanej przez grupę AG Promotion w Brodnicy pierwszy tegoroczny występ zaliczy Michał Syrowatka (11-0, 3 KO). Przeciwnikiem 27-letniego pięściarza z Ełku będzie doskonale znany polskiej publiczności Felix Lora (18-13-5, 9 KO), który w swojej karierze wywalczył m.in. pasy WBO European, WBC Baltic oraz WBA Inter-Continental.

- Oczywiście czuję się faworytem, ale mój przeciwnik wydaje się całkiem niezły i trzeba będzie uważać. Z drugiej strony nie wydaje mi się żeby mógł mi jakoś specjalnie zagrozić. Jeżeli go trafię, będę chciał zakończyć pojedynek przed czasem - powiedział Michał Syrowatka.

- Do konfrontacji z Felixem przygotowywałem się w większości czasu w Białymstoku z moim trenerem Andrzejem Liczikiem. Na sparingi jeździłem do Warszawy i generalnie jestem zadowolony - dodał bokser z Podlasia.

Dla Lory będzie to już szósta wizyta na gali organizowanej w Polsce - do tej pory zawodnik z Dominikany zanotował trzy wygrane, jeden remis oraz jedną porażkę. Transmisja sobotniej gali w Brodnicy rozpocznie się od godziny 20.00 na antenie Polsatu Sport.