Patronat medialny


 


Oglądaj walkę Joshua vs Usyk na DAZN

Gala KSW28 zbliża się wielkimi krokami, ale do niedawna mówiło się, że w Szczecinie, o dziwo, nie zobaczymy Michała Materli. Dlaczego? Zawodnik i jego promotor odpowiedzą na to pytanie w magazynie "Puncher". Za nami także bardzo ciekawy, obfity w boks i MMA weekend, o czym z pewnością porozmawiają Mateusz Borek i jego goście.

Gwiazd na KSW28 nie zabraknie, bo wystąpią m.in. Karol Bedorf, Maciej Jewtuszko, Marcin Różalski, czy debiutujący w formule MMA Rafał Jackiewicz.

Ten ostatni w sobotę zakończył karierę bokserską. W pożegnalnym pojedynku, po ośmiu rundach zaciętej walki pokonał Krzysztof Szota. Poza tym kibice w Międzyzdrojach mogli zobaczyć kilka innych, bardzo emocjonujących potyczek. Paweł Głażewski pokonał groźnego Rowlanda Bryanta, a Michał Chudecki rozprawił się z Felixem Lorą.

Gośćmi Mateusza Borka będą: Michał Materla, Maciej Kawulski, Łukasz Jurkowski, Janusz Pindera, Albert Sosnowski i Michał Syrowatka.

Magazyn "Puncher" jak zwykle we wtorek o godz. 20.00 w Polsacie Sport. Dla tych, którym godzina emocji nie wystarcza - "Puncher Extra Time" do obejrzenia tylko na www.polsatsport.pl od godz. 21.00!

Jak dowiedziała się redakcja ringpolska.pl, Michał Materla osiągnął porozumienie w właścicielami federacji KSW i wystąpi na szczecińskiej gali w październiku.