onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 W sobotę na gali organizowanej w Legionowie pierwszy tegoroczny pojedynek stoczy Michał Cieślak (15-0, 10 KO). 29-latek z Radomia niedawno rozpoczął współpracę z trenerem Andrzejem Liczikiem i jest pełen nadziei przed kolejnymi zawodowymi startami.

- Kibice zobaczą mnie w ringu przygotowanego i mocno bijącego, tak jak kiedyś. Pokażę, że wracam do gry i na pewno będę chciał boksować częściej - powiedział Cieślak w rozmowie z Polsatsport.pl.

- Z trenrem Liczikiem pracuje nam się dobrze. Rozumiemy się coraz lepiej i zaczynamy uzupełniać w moim boksie te elementy, których mi brakowało. Jest nowy trener, nowa sala i nowe bodżce do pracy - mówi pięściarz wagi junior ciężkiej.

Poprzedni pojedynek Cieślak stoczył w październiku. Wtedy był to jego debiut w kategorii cieżkiej, ale tym razem radomianin powraca do swojej normalnej wagi.

W Legionowie kibice zobaczą w akcji także m.in. Mateusza Tryca, Rafała Grabowskiego, Marka Jędrzejewskiego oraz Kazimierza Łęgowskiego. Galę pokaże na żywo Polsat Sport. 

Kup bilet na Legionowo Boxing Night, zobacz walkę Cieślak - Radczenko >>