onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 W sobotę na gali organizowanej w Legionowie pierwszy tegoroczny pojedynek stoczy Michał Cieślak (15-0, 10 KO). 29-latek z Radomia niedawno rozpoczął współpracę z trenerem Andrzejem Liczikiem i jest pełen nadziei przed kolejnymi zawodowymi startami.

- Kibice zobaczą mnie w ringu przygotowanego i mocno bijącego, tak jak kiedyś. Pokażę, że wracam do gry i na pewno będę chciał boksować częściej - powiedział Cieślak w rozmowie z Polsatsport.pl.

- Z trenrem Liczikiem pracuje nam się dobrze. Rozumiemy się coraz lepiej i zaczynamy uzupełniać w moim boksie te elementy, których mi brakowało. Jest nowy trener, nowa sala i nowe bodżce do pracy - mówi pięściarz wagi junior ciężkiej.

Poprzedni pojedynek Cieślak stoczył w październiku. Wtedy był to jego debiut w kategorii cieżkiej, ale tym razem radomianin powraca do swojej normalnej wagi.

W Legionowie kibice zobaczą w akcji także m.in. Mateusza Tryca, Rafała Grabowskiego, Marka Jędrzejewskiego oraz Kazimierza Łęgowskiego. Galę pokaże na żywo Polsat Sport. 

Kup bilet na Legionowo Boxing Night, zobacz walkę Cieślak - Radczenko >>

 

Komentarze   

#1 dawid dawid 2018-05-31 14:56
Jak będziesz na kuracji to tak ostatnio męczyles się za szybko cos koniu:)
+1 #2 rafal c 2018-05-31 23:20
szkoda ze gala tvp i polsatu sa w tego samego dnia! rozumiem rywalizowac ale z pozytkiem dla kibicow ale nie w tym samym dniu! trudno
#3 neron1980 2018-06-02 00:13
ja tylko pamietam jak w Wbss taki spasiony wloch ladowal w niego az milo.wiecej pracy ,mniej gwiazdorzenia,i wspomagaczy ktorych nikt ie zapomni ze byly.wtedy mozna oko zawiesic.tak??n ie ma na czym

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze