onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 

 

 

 


Bilety na galę Underground Boxing Show, która odbędzie się 21 października w Wieliczce, zostały wyprzedane. Głównym wydarzeniem imprezy będzie powrót na ring Michała Cieślaka (14-0, 10 KO), który w swoim debiucie w wadze ciężkiej skrzyżuje rękawice z Ivicą Bacurinem (28-12-1, 17 KO).

- To już dziewiąta edycja gali, która jest wpisana do księgi rekordów Guinessa. Wieliczka jest stałym punktem bokserskiego kalendarza w Polsce, wracamy tutaj co roku i cieszymy się, że zainteresowanie tym wydarzeniem nie maleje - mówi Tomasz Babiloński, jeden z organizatorów gali.

Na ringu rozłożonym 125 metrów pod ziemią pokaże się także boksujący w kategorii ciężkiej Sergiej Werwejko (7-1, 5 KO). 29-latek we wrześniu wygrał przed czasem z Nagym Aguilerą, a teraz jego rywalem będzie Laszlo Fekete (4-0, 4 KO).

W Wieliczce kibice obejrzą także walki Dariusza Sęka z Francisem Chekę, Kamila Gardzielika z Leopoldem Krzeszewskim oraz debiutującego przed polską publicznością Marka Jędrzejewskiego, który skrzyżuje rękawice z Giorgim Abuladze.

Specjalną atrakcją tegorocznej gali w Kopalni Soli będzie walka MMA pomiędzy złotym medalistą olimpijskim Szymonem Kołeckim oraz Łukaszem Łysoniewskim. Dla Kołeckiego będzie to trzeci zawodowy występ w mieszanych sztukach walki. Do tej pory dwukrotnie wygrywał ze swoimi przeciwnikami już w pierwszej rundzie.

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze