Patronat medialny


 

Sponsor grupy KnockOut


- Wielu kibiców czeka na tę walkę, na pewno wzbudzi dużo emocji, a my świetnie się przygotujemy i damy show. To jest weryfikacja pomiędzy polską czołówką tej kategorii, tylko tak można gdzieś dojść - powiedział Michał Chudecki (10-0-1, 3 KO) w programie "W narożniku Polsatu", gdzie spotkał się ze swoim najbliższym rywalem Michałem Syrowatką (10-0, 2 KO). Zakontraktowany na dziesięć rund pojedynek będzie jedną z głównych atrakcji gali Polsat Boxing Night, która odbędzie się 8 listopada w Krakowie.

- Ja nie chcę dróg na skróty, nie unikam nikogo, więc będziemy walczyć. Jak widzę pełne trybuny, to moja motywacja jest jeszcze większa, a tutaj na hali ma być kilkanaście tysięcy kibiców. Występ na tak prestiżowej gali to coś wspaniałego - zaznacza Chudecki, który w ostatnim pojedynku wysoko pokonał na punkty Felixa Lorę.

- Wygrywałem z Syrowatką w czasach amatorskich, ale nie ma co wracać do tamtych walk. Obaj zrobiliśmy duży krok w przód od tamtego momentu. Boks zawodowy to jest prawdziwy męski boks i dopiero tutaj nastąpi weryfikacja tego, który z nas jest lepszy - zapowiada pięściarz grupy Babilon Promotion.

- Michał jest na pewno wszechstronnym zawodnikiem, silnym, jest też faworytem tej walki, tak piszą, chociaż ja znam swoją wartość i wiem jaką pracę muszę wykonać, żeby ten pojedynek wygrać - kończy Chudecki. Głównym wydarzeniem krakowskiej gali będzie starcie Tomasza Adamka (49-3, 29 KO) z Arturem Szpilką (16-1, 12 KO).

Kup bilet na walkę Michał Chudecki - Michał Syrowatka >>