Patronat medialny


 


Oglądaj walkę Joshua vs Usyk na DAZN

Trwają rozmowy w sprawie zakontraktowania walki pomiędzy Michałem Chudeckim (8-0-1, 3 KO) i byłym młodzieżowym mistrzem świata Krzysztofem Cieślakiem (22-5, 7 KO). Pojedynek pięściarzy może się odbyć 31 maja na gali "Wojak Boxing Night" w Lublinie.

- Rozmawiamy z menadżerem Cieślaka i mamy nadzieję na osiągnięcie porozumienia. Na ten pojedynek czeka wielu kibiców, a przed zwycięzcą otworzą się bardzo ciekawe perspektywy - mówi Tomasz Babiloński, aktualny promotor Chudeckiego i były promotor Cieślaka.

- Na Krzysztofa Cieślaka czeka korzystna oferta finansowa, choć domyślam się, że ma pewne obawy co do obiektywności sędziów i może traktować ten występ, jako boksowanie na terenie rywala. Ze swojej strony mogę zapewnić, że jeśli Krzysztof zasłuży na wygraną, a na kartach punktowych wyjdzie inny wynik, będę pierwszym, który chwyci za mikrofon i powie, że Cieślaka oszukano. Jeśli Chudecki ma wygrać z Cieślakiem, to tylko w sportowy sposób - zapewnia szef Babilon Promotion.

Głównym wydarzeniem reklamowanej pod hasłem "Back to the Top" gali w Lublinie będzie walka dwóch byłych pretendentów do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej pomiędzy Albertem Sosnowskim (49-6-2, 29 KO) i Andrzejem Wawrzykiem (29-1, 15 KO). Bilety na galę dostępne są na eventim.pl i ebilet.pl.