Patronat medialny


 


Oglądaj walkę Joshua vs Usyk na DAZN

Na ringowych deskach amfiteatru w Międzyzdrojach swój kolejny zawodowy pojedynek stoczy 18 sierpnia Michał Chudecki (6-0-1, 3 KO). Rywalem „TNT” będzie reprezentant Węgier - Andras Varga (9-6-2, 2 KO).

- Nie jestem zbytnio zaskoczony doborem takiego przeciwnika, ponieważ już wcześniej ustaliliśmy wspólnie z moim promotorem i trenerem, że najbliższa walka ma być odrobinę mniej wymagająca. Wszystko po to, by utrzymać moją dobrą dyspozycję i jesienią zawalczyć o coś większego, być może nawet o jakiś pas - przekonuje poznanianin.

- O rywalu dowiedziałem się dopiero wczoraj i jeszcze nie zdążyłem zbyt wiele się o nim dowiedzieć. Na analizę jego walk i umiejętności przyjdzie na pewno czas. W chwili obecnej widziałem więc tylko jego rekord. Ma 9 wygranych walk, z chęcią sprawdzę więc w ringu co potrafi zaprezentować. Ze swej strony mogę zapewnić, że będę przygotowany bardzo dobrze i na pewno go nie zlekceważę. Chcę zaprezentować się jak najlepiej i dać kibicom dużo emocji - podsumowuje Chudecki.