Patronat medialny


 


Chudecki

Już jutro na gali w Atlantic City na zawodowych ringach starciem z Mosesem Moliną (1-0, 1 KO) zadebiutuje czołowy polski pięściarz amatorski ostatnich lat - Michał Chudecki. "TNT" pierwotnie po raz pierwszy jako profi miał zaboksować 1 września, jednak jego rywal nie zmieścił się w zakontraktowanym limicie wagowym i pojedynek odwołano.

- Nie byłem w ringu od pół roku, dlatego tak bardzo chciałem zawalczyć 1 września . Niestety nastąpiło trochę komplikacji, ale mam to już za sobą i jestem gotów do walki - zapewnia reprezentujący barwy Global Boxing Promotions Chudecki i dodaje, że nie było mu łatwo ponownie w tak krótkim okresie zmobilizować się do treningów na pełnych obrotach: - Musiałem podtrzymać formę. Było to trochę monotonne i trochę mnie nużyły treningi, ale cieszę się, że nadszedł już ten czas!

Głównym wydarzeniem sobotniej gali w Atlantic City będzie starcie Przemka Majewskiego (19-1, 13 KO) z Latifem Mundym (10-4, 4 KO). Podczas tej samej imprezy w ringu zaprezentuje się także trzeci polski pięściarz - Patryk Szymański (1-0, 1 KO), który za rywala miał będzie debiutanta Adriana Wilsona.