Patronat medialny


 

W najbliższy piątek o godz. 18.00 w hotelu hotelu Nosalowy Dwór Resort & SPA w Zakopanem odbędzie się Oficjalna Ceremonia przed piątkową halą Nosalowy Dwór Knockout Boxing Night 25. Event będzie otwarty dla kibiców.

W walce wieczoru sobotniej imprezy Mateusz Masternak (46-5, 31 KO) skrzyżuje rękawice z Jasonem Whateleyem (10-0, 9 KO). To bardzo ważna walka dla 35-letniego Mateusza Masternaka i dla polskiego boksu. Jeśli bowiem pokona Jasona Whateleya, to prawdopodobnie w kolejnym pojedynku będzie walczył z mistrzem świata z Australii, Jaiem Opetaią, który posiada również prestiżowy pas "The Ring" dla najlepszego boksera w junior ciężkiej.

Galę uświetni również występ Mateusza Tryca (14-0, 7 KO). W swoim 15 zawodowym pojedynku niepokonany Mateusz Tryc spotka się z kolumbijczykiem Leonardem Carillo (15-4, 14 KO). Polak jest bardzo doświadczonym pięściarzem, zarówno na ringach olimpijskich (2 razy był w ćwierćfinale Mistrzostw Europy), jak i zawodowych. W co-main evencie gali w Zakopanem wystąpi również Laura Grzyb (7-0, 3 KO), która zaboksuje z hiszpanką Marian Herreira (3-0). Pojedynek odbędzie się na dystansie 8 rund w limicie kategorii super koguciej.