Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


W sobotę podczas gali Nosalowy Dwór Knockout Boxing Night 25 dojdzie do najważniejszego w tym roku pięściarskiego wydarzenia na polskich ringach. Mateusz Masternak (46-5, 31 KO) skrzyżuje rękawice z Jasonem Whateleyem (10-0, 9 KO) w finałowym eliminatorze do tytułu mistrza świata IBF wagi junior ciężkiej.

Kibice zobaczą także powrót na ring dwukrotnego mistrza świata wagi junior ciężkiej Krzysztofa Włodarczyka (60-4-1, 40 KO), który zmierzy się z byłym czempionem WBO Africa Abrahamem Tabulem (18-6-1, 15 KO) oraz niepokonaną Laurę Grzyb (7-0, 3 KO), która sprawdzi się z niepokonaną Marian Herreirą (3-0).

Boksujący w wadze super średniej Mateusz Tryc (14-0, 7 KO) sprawdzi się z Kolumbijczykiem Leonardem Carillo (15-4, 14 KO). Na ring w Zakopanem wróci także niedawny pretendent do pasa WBC wagi bridger Adam Balski (16-2, 9 KO), który zmierzy się z Nicolasem Holcapfelem (12-9, 10 KO).

Kolejne zawodowe walki stoczą również Piotr Łącz i Artur Górski, których rywalami będą odpowiednio Aazadin Aahour i Jozef Kusmirek. W ośrodku Nosalowy Dwór Resort & SPA odbędą się także walki boksu olimpijskiego z udziałem m.in. Macieja Marchela i Aleksa Urbańskiego. Transmisja gali w TVP 1 oraz TVP Sport.