Patronat medialny


 

Mateusz Masternak (46-5, 31 KO) i Jason Whateley (10-0, 9 KO) najbliższe dni spędzą już w Nosalowy Dwór Resort & Spa w Zakopanem, gdzie 29 października dojdzie do ich walki w finałowym eliminatorze do tytułu mistrza świata IBF wagi junior ciężkiej.

Australijczyk do Zakopanego przeniósł się już w czwartek, z kolei Masternak w ekskluzywnym ośrodku w stolicy Tatr zamelduje się w niedzielę. W tym tygodniu pięściarze po raz pierwszy mieli okazję spotkać się twarzą w twarz podczas konferencji prasowej.

"Master" swoje przygotowania spędził we Wrocławiu oraz Dzierżoniowie. Whateley trenował w Melbourne, a jego obóz przygotowawczy trwał blisko trzy miesiące.

Zakontraktowany na dwanaście rund pojedynek Masternak - Whateley będzie główną atrakcją gali Nosalowy Dwór Knockout Boxing Night 25. Kibice zobaczą w akcji także m.in. dwukrotnego mistrza świta wagi junior ciężkiej Krzysztofa Włodarczyka (60-4-1, 40 KO), który zmierzy się z byłym czempionem WBO Africa Abrahamem Tabulem (18-6-1, 15 KO) oraz Laurę Grzyb (7-0, 3 KO), która sprawdzi się z niepokonaną Marian Herreirą (3-0). Transmisja gali w TVP 1 oraz TVP Sport.