Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Wkrótce powinno nastąpić oficjalne potwierdzenie daty i miejsca walki eliminacyjnej do tytułu mistrza świata IBF wagi junior ciężkiej pomiędzy Mateuszem Masternakiem (46-5, 31 KO) oraz Jasonem Whateleyem (10-0, 9 KO). Australijczyk niedawno publikował w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym podpisywał kontrakt na ten pojedynek.

Promotorzy Polaka czynią starania, aby walka odbyła się na gali organizowanej w Polsce. Andrzej Wasilewski przy okazji wizyty w programie "Ring TVP Sport" zdradził, że jest do bardzo duże finansowe przedsięwzięcie.

- Jeszcze nie możemy nic oficjalnie powiedzieć, ale robimy wszystko, żeby faktycznie polscy kibice mogli to zobaczyć na żywo. Sportowo byłoby to zdecydowanie największe w tym roku wydarzenie na polskich ringach. Uważamy, że co jakiś czas kibice zasługują na takie święto boksu w Polsce - mówi szef grupy KnockOut Promotions.

- Boks na tym poziomie wiąże się z dużym zaangażowaniem finansowym. Walka Masternaka z Whateleyem kosztuje więcej, niż dwie całe gale organizowanej w Polsce - zdradza Wasilewski.

Zwycięzca walki "Mastera" z Australijczykiem będzie oficjalnym pretendentem do walki o mistrzostwo świata IBF. Ten tytuł od niedawna znajduje się w rękach Jaia Opetai, który odebrał go Mairisowi Briedisowi.