Patronat medialny


 


W sobotę kibiców boksu czeka kolejna bardzo ciekawa gala z udziałem najlepszych polskich pięściarzy. W walce wieczoru w Zakopanem Fiodora Czerkaszyna czeka trudny pojedynek z Gonzalo Corią. Na ringu zaprezentuje się również m.in. Mateusz Masternak. Transmisja Nosalowy Dwór Knockout Boxing Night 18 na żywo w TVP Sport i online.

Już po raz trzeci w tym roku wystąpi Fiodor Czerkaszyn (18-0, 12 KO). Uważany za spory talent ukraińsko-polski pięściarz w marcu pokonał Javier Francisco Maciela, a lipcu podczas Knockout Boxing Night 16 błyskawicznie znokautował Argentyńczyka Damiana Ezequiela Bonellego. Tuż po tym przeszedł operację prawej ręki.

W sobotę w pojedynku wagi średniej zmierzy się na ringu z Gonzalo Corią (18-4, 7 KO). Argentyńczyk to bardzo solidny pięściarz, który nie był pierwotnie rywalem 25-latka. Zastąpił Meksykanina Oziela Santoyo, którego potrącił samochód.

Wystąpi również Mateusz Masternak (45-5, 30 KO), który wciąż marzy o tytule mistrza świata wagi junior ciężkiej. Doświadczony pięściarz zwyciężał w swoich czterech ostatnich występach. W maju okazał się lepszy od Adama Balskiego. W sierpniu w Mrągowie znokautował Felipe'a Nsue już w 3. rundzie. Tym razem jego przeciwnikiem będzie Albańczyk Armend Xhoxhaj (12-1, 7 KO).

Nosalowy Dwór Knockout Boxing Night 18 - szczegóły transmisji
Kiedy: sobota, 23 października
Gdzie i o której transmisja: 19:00 tvpsport.pl, aplikacja mobilna, Smart TV, 20:00 TVP Sport, 23:55 skróty walk w TVP 1
Kto skomentuje: Janusz Pindera, Maciej Miszkiń
Prowadzący studio: Sebastian Szczęsny
Goście/eksperci: Albert Sosnowski
Reporterka: Aleksandra Pika