Patronat medialny


 


Już dziś wieczorem w Amfiteatrze w Mrągowie bokserskie pożegnanie lata z grupą KnockOut Promotions. Transmisję z gali KnockOut Boxing Night 17 przeprowadzi Telewizja Polska na kanale TVP Sport, w Internecie na stronie sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej TVP Sport. Początek o godz. 20.05.

Main eventem imprezy będzie pojedynek Mateusza Masternaka (44-5, 29 KO) z Felipe Nsue (4-1-1, 3 KO) - zawodnikiem pochodzącym z Gwinei Równikowej a trenującym w Hiszpanii. - Oglądałem jego walki i jest całkiem dobrze ułożonym technicznie pięściarzem. Ja muszę po prostu zrobić swoje, pokazać dobry boks i wygrać - mówi popularny "Master", który jest już o krok od walki o mistrzostwo świata wagi junior ciężkiej. 

W Mrągowie duże wyzwanie czeka boksującego w kategorii superśredniej Kamila Bednarka (8-0, 5 KO), który skrzyżuje rękawice z zawsze bojowo nastawionym Javierem Francisco Macielem (33-13, 23 KO). Argentyńczyk w marcu przeboksował pełen dystans z Fiodorem Czerkaszynem i z pewnością będzie dla Bednarka wartościowym sprawdzianem. 

Ponadto między linami kibice zobaczą Przemysława Zyśka (16-0, 5 KO) . "Ostrołęcki Taran" stanie naprzeciw Davida Bency (14-23-1, 4 KO).