Patronat medialny


 


Oglądaj walkę Joshua vs Usyk na DAZN

- Pamiętając jak wyglądały nasze sparingi, ta walka jest gwarantem dużych emocji - mówi Mateusz Masternak (43-5, 19 KO) przed pojedynkiem z Adamem Balskim (15-0, 9 KO). Były mistrz Europy wagi junior ciężkiej był gościem czwartkowego magazynu "Ring TVP Sport".

Pojedynek, którego stawką będzie pas IBF Intercontinental wagi junior ciężkiej odbędzie się 30 maja na gali Knockout Boxing Night 15 w Rzeszowie. Dla zwycięzcy będzie to prawdopodobnie przepustka do walki w eliminatorze do tytułu mistrza świata International Boxing Federation.

- Wiem na co mnie stać, znam swoją wartość i wiem jakie mam doświadczenie, ale Adam ma szybkie ręce i składa naprawdę dobre kombinacje, co sprawia, że będzie bardzo niebezpieczny - mówi Masternak.

- Taka walka może obudzić w pięściarzu nieodkryte do tej pory pokłady energii i motywacji. To jest szansa dla Adama, ale i dla mnie. Po tej walce mogą nas czekać miodowe lata - dodał pięściarz grupy KnockOut Promotions.

Głównym wydarzeniem gali w Rzeszowie będzie pojedynek Artura Szpilki (24-4, 16 KO) z Łukaszem Różańskim (13-0, 12 KO) o pas WBC International kategorii bridger. Kibice zobaczą w akcji podczas tej imprezy także m.in. Pawła Stępnia oraz Damiana Kiwiora.

Kup PPV na galę Szpilka - Różański za 17,99 PLN >>