Miasto Mrągowo

Patronat medialny


 Do wymiany zdań pomiędzy Mateuszem Masternakiem (38-4, 26 KO) i Tomaszem Narkunem doszło na Twitterze, po tym, jak "Master" w zdecydowany sposób zareagował na pomysł walki bokserskiej z mistrzem federacji KSW.

Narkun gotowość do skrzyżowania rękawic z byłym czempionem Europy wagi junior ciężkiej zadeklarował w rozmowie z portalem mmarcocks.pl, co pięściarz z Wrocławia skomentował wpisem: "Albo jest szaleńcem albo nie ma szacunku dla swojego zdrowia. Jeśli jednak bardzo się uprze, udzielę mu lekcji boksu."

"Mateuszu! Wszyscy my którzy wchodzimy do ringu/klatki jesteśmy trochę szaleńcami, a co do swojego zdrówka, to staram się o nie dbać. Z całym szacunkiem do ciebie i twoich umiejętności to myślę, że dałbym radę z tobą powalczyć..." - odpisał Masternakowi "Żyrafa", dodając: "A nawet jeśli miałbym z Tobą zawalczyć to dlatego, że jesteś świetnym sportowcem a nie dlatego że jesteś słaby, bo obijać ogórków nie mam ochoty..."

"Komplementy Cię nie uratują, ale dzięki, miło. Ile czasu potrzebujesz na przygotowania? Bo ja właściwie jestem już gotowy." - oświadczył w odpowiedzi "Master".