Miasto Mrągowo

Patronat medialny


 



Mateusz Masternak (39-4, 26 KO) i Stivens Bujaj (16-1-1, 11 KO) są pewni siebie przed sobotnią walką na gali WBSS w Prudential Center w Newark.

Mateusz Masternak: Mam bardzo mocnego rywala, który będzie wykorzystywał swoją technikę. Sparowaliśmy kilka lat temu ze sobą, to był twardy, dobry ośmiorundowy sparing. To doświadczenie może mi pomóc w sobotę, choć walka to nie to samo co sparing. Walka w USA jest dla mnie bardzo ważna, chcę się tu dobrze pokazać. Nie boksowałem w USA od siedmiu lat, więc jestem podekscytowany tym powrotem. Jestem zmotywowany, by wypaść jak najlepiej i otworzyć sobie drogę do kolejnych dużych walk.

Stivens Bujaj: Czuję się znakomicie pod względem fizycznym, jestem gotów na bitkę w sobotę! Zrobiliśmy wszystko, by forma była jak najlepsza. Masternak to twardziel, nie można go lekceważyć, ale trenowałem, by wygrać i wyjdę z tej walki zwycięsko. Sparowałem z Masternakiem, więc wiem, co mnie czeka. Wyjdę do ringu i go rozbiję. To agresywny zawodnik, który idzie do przodu i bije mocne ciosy, ale jestem na to gotów!