Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Już 24 czerwca w Ergo Arenie w Gdańsku na gali Polsat Boxing Night w jednym z pojedynków zobaczymy Mateusza Masternaka (38-4, 26 KO). - Jestem na takim etapie kariery, że nie ma czasu na błędy, walki przejściowe. Jak chce się przenosić góry, to trzeba się za to zabierać - powiedział Masternak.

Masternak wkracza w kluczowy etap swojej kariery. Ważnym jej elementem ma być nadchodząca czerwcowa gala PBN. - Trzydziestka za pasem. Jestem na takim etapie kariery, że nie ma czasu na błędy, walki przejściowe. To etap, że jak chce się przenosić góry, to trzeba się za to zabierać. Mam nadzieję, że tę imprezę przejmę i będę boksował w głównej walce na PBN, sprzedam 15 tysięcy biletów, będą się sprzedawać pakiety PPV - powiedział Masternak.

Masternak od tego roku nie jest już zawodnikiem Sauerland Events. W marcu stoczył już jeden pojedynek. Na punkty pokonał Alexandra Kubicha. - Teraz mam większy wpływ na przebieg swojej kariery, co jest atutem. Mogę bezpośrednio decydować o swojej przyszłości, nie przez pośredników. Teraz czekam na walkę na PBN, a następnie, jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli, patrzymy z wielkimi oczami w wielką przyszłość - zapowiada Masternak.

Cały materiał na polsatsport.pl >>