Miasto Wałcz

Patronat medialny


 

Już niebawem wygaśnie kontrakt mistrza Europy wagi junior ciężkiej Mateusza Masternaka (37-4, 26 KO) z grupą Sauerland Event. Popularny "Master" o swoich planach na przyszłość mówił w poniedziałkowym "Puncherze". Jak zdradził, nie zanosi się na, to by umowa z niemiecką stajnią została przedłużona.

- Na chwilę obecną nie dostałem od swojego promotora żadnego kontraktu przedłużającego, więc dziś mogę powiedzieć, że ten kontrakt się skończy z końcem roku - stwierdził Masternak. - Natomiast do końca roku mamy jeszcze półtora miesiąca i zobaczymy, jak się sytuacje rozwinie.

- Kontrakt skończy się 31 grudnia i 1 stycznia mogę myśleć o moich potencjalnych promotorach, menadżerach, ludziach, z którymi będę współpracował. Na chwilę obecną spędzam czas z rodziną we Wrocławiu, jestem w treningu. Więcej szczegółów niebawem - dodał czołowy polski "cruiser".

Mateusz Masternak po raz ostatni boksował w kwietniu, pokonując na gali Polsat Boxing Night Erica Fieldsa. Był to jedyny tegoroczny występ pięściarza.

Cała wypowiedź Mateusza Masternaka na polsatsport.pl >>