Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


5 września na gali w Dreźnie kolejną walkę stoczy były mistrz Europy wagi junior ciężkiej Mateusz Masternak (35-3, 25 KO). Rywalem Polaka będzie Brazylijczyk  Carlos Nascimento (12-1, 9 KO), a stawką pojedynku pas WBA Inter-Continental wagi junior ciężkiej. Popularny "Master" ma nadzieję, że efektowne zwycięstwo będzie mocnym impulsem dla rozwoju jego dalszej kariery.

- To dla mnie bardzo ważna walka - mówi Masternak. - Tytuł interkontynentalny WBA wywinduje mnie w rankingu WBA i przybliży do mistrzowskiej szansy, a to jest mój cel.

Jestem przekonany, że wygram. Nie spodziewam się po Nascimento niczego specjalnego. Zniszczę go szybkością i agresją - odgraża się polski pięściarz, który mimo trzech porażek w rekordzie nadal cieszy się zaufaniem swoim promotorów. 

- Mateusz to jeden z czołowych junior ciężkich globu. Wciąż rywalizuje na wysokim poziomie i nie ma wątpliwości, że może stawić czoła najlepszym. Nascimento to będzie trudny test, ale oczekujemy, że "Master" będzie dominował w ringu i wróci do gry o światowy tytuł - mówi Nisse Sauerland, jeden z opiekunów Masternaka.