Patronat medialny


 

Sponsor grupy KnockOut

- Testy dopingowe? Ja jestem czysty, mogą mnie badać codziennie. Każdego dnia mogę Włodarczykowi wysyłać mój poranny mocz. Niech go bada - mówi "Super Expressowi" Mateusz Masternak (35-3, 25 KO), który jest przymierzany do walki z byłym mistrzem świata wagi junior ciężkiej Krzysztofem Włodarczykiem (49-3, 35 KO). Pojedynek pięściarzy mógłby być częścią zaplanowanej na 26 września gali Polsat Boxing Night w Łodzi.

- Nasze style gwarantują kibicom dużo emocji, sportowo to będzie pojedynek na wyższym poziomie niż walka wieczoru, w której Adamek zmierzy się z Saleta - twierdzi "Master", który o chęci podjęcia pojedynku z "Diablo" mówi już od kilku lat. W tym czasie pięściarze często dosyć chłodno wypowiadali się na swój temat.

- Nie jest tak, że się nie lubimy. W ringu trzeba mieć zimną głowę i pamiętać, że do wykonania jest plan, który ma przynieść zwycięstwo. Pamiętajmy, że walka wcale nie jest pewna. Oficjalnej propozycji jeszcze nie było.  Najpierw czeka mnie rozmowa z promotorem. Jeżeli wyrazi zgodę, możemy zacząć rozmawiać o pieniądzach - podsumowuje Masternak.

Głównym wydarzeniem łódzkiej gali będzie starcie Tomasza Adamka (49-4, 29 KO) z Przemysławem Saletą (44-7, 22 KO).

Pełna rozmowa z Mateuszem Masternakiem w "Super Expressie" >>