Patronat medialny


 


Dziś na gali w Issy-les-Moulineaux 43. zawodową walkę stoczy Jean-Marc Mormeck (37-5, 23 KO). Rywalem ikony francuskiego boksu będzie Mateusz Masternak (33-2, 24 KO). - To może być mój ostatni pojedynek - mówi 42-letni "Snajper".

- Chcę po raz ostatni zaboksować o mistrzostwo świata i będę mógł szczęśliwy zakończyć karierę - przyznaje Mormeck, który w przeszłości dzierżył pasy WBA i WBC. - Przed tą walką czuję się o wiele lepiej niż przed czerwcową, kiedy to wróciłem na ring po 27-miesięcznej przerwie. Moje ciało jest w dużo lepszej formie.

Francuz z respektem wypowiada się o 15 lat młodszym przeciwniku z Polski. - Sam wybrałem Masternaka, jest dobry, ma dobry rekord, ma wszystko co potrzebne, byśmy dali dobrą walkę, liczę, że dla mnie zwycięską. Ja nigdy nie unikałem wyzwań.

- Zawsze czułem się wolnym człowiekiem, uprawiając ten sport, zawsze robiłem to, co chciałem. Jeśli okaże się, że moja kariera dobiegnie końca w piątek, niczego nie będę żałował - podsumowuje refleksyjnie Jean-Marc Mormeck.

http://www.youtube.com/watch?v=iGR7WFszrhY