Patronat medialny


 


Już w najbliższy piątek na gali we francuskiej miejscowości  Issy-les-Moulineaux Mateusz Masternak (33-2, 24 KO) stoczy swoją kolejną bardzo ważną walkę, krzyżując rękawice z byłym mistrzem świata wagi junior ciężkiej Jeanem Markiem Mormeckiem (37-5, 23 KO). 

Jeszcze w czwartek polski pięściarz informował, że we Francji w jego narożniku stanie Georg Bramowski, który w roli pierwszego sekundanta zastąpi Ulli Wegnera, bo doświadczony niemiecki szkoleniowiec dzień później w Oldenburgu zająć się będzie musiał Denisem Bojcowem. Tymczasem w sobotę na facebookowym profilu grupy Sauerland Event pojawił się wpis sugerujący, że Wegner wybierze się jednak z "Masterem" nad Sekwanę.

- Mateusz Masternak (w piątek w Francji) i Denis Bojcow (w sobotę w Oldenburgu) - za tydzień Ulli Wegner ma poprowadzić do zwycięstwa dwóch swoich podopiecznych. Dla legendarnego szkoleniowca nie ma rzeczy niemożliwych - czytamy na stronie Team Sauerland.

Dla Mateusza Masternaka starcie z Jeanem-Markiem Mormeckiem będzie drugim pojedynkiem od czasu czerwcowej porażki z Yourim Kalengą w boju o pas WBA Interim.