Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

MasternakByły pretendent do tytułu mistrza świata wagi junior ciężkiej Enad Licina (22-4, 12 KO) przypomni o sobie 15 czerwca podczas jednej z gali w Niemczech. Serb, który jeszcze niedawno należał do szerokiej czołówki swojej kategorii zmierzy się z mało znanym Erginem Solmazem (6-29-3, 4 KO). Choć po porażce z Alexandrem Aleksjejewem wydawało się, że Licinie bliżej jest do zakończenia kariery, niż kolejnych dużych walk, to on sam zapowiada, że nie powiedział jeszcze swojego ostatniego słowa i po czerwcowym pojedynku zmierzy się z kimś bardziej wymagającym.

- W swojej kolejnej walce zmierzę się z Erginem Solmazem. Na chwilę obecną nie mam już kontraktu z grupa Sauerland Event i jestem wolnym agentem. Oczywiście cały czas jestem otwarty na propozycje promotorów oraz sponsorów - tłumaczy były przeciwnik m.in Aleksego Kuziemskiego. - Szczerze mówiąc, nie narzekam na brak ofert. Mam duże plany, które zacznę realizować jeszcze w tym roku. Wierzę, iż jest to mój najlepszy czas i uda mi się zdobyć pas mistrza świata.

Licina odniósł się również do ewentualnej walki z obecnym mistrzem Europy - Mateuszem Masternakiem (30-0, 22 KO). Jak tłumaczy Serb, chętnie zmierzy się z "Masterem" oraz każdym innym zawodnikiem z czołówki wagi junior ciężkiej.

- Mateusz to bardzo dobry pięściarz mam wiele szacunku dla jego osoby. Walka z Masternakiem? Dlaczego nie! - deklaruje. - Jestem gotowy do starcia z każdym cruserem na tej planecie i z przyjemnością udowodnię, że zasługuję na wielkie walki i nadal należę do najlepszych w tej kategorii - kończy Licina.