Patronat medialny


 


Oglądaj walkę Joshua vs Usyk na DAZN

MasternakJuż w najbliższą sobotę na gali w Danii Mateusz Masternak (29-0, 21 KO) skrzyżuje rękawice w pojedynku o tytuł WBC International Silver wagi junior ciężkiej z Seanem Corbinem (15-3, 10 KO). Sobotni pojedynek zbiega się w czasie z otwarciem oficjalnej strony pięściarza Sauerland Event.

- Strona powstała przy okazji mojej kolejnej walki w barwach Sauerland Event, w której zmierzę się z Seanem Corbinem o pas WBC Silver International. Miło mi poinformować, że walkę tę będzie można obejrzeć na żywo w Polsacie Sport oraz na antenie otwartego Polsatu. Zatem wszystkich, którzy z ważnych powodów nie zdołają dotrzeć do Nord Arena we Frederikshavn, by dopingować mnie na żywo, zapraszam przed telewizory. Moja walka powinna rozpocząć się o godz. 21.50 - czytamy na mateuszmasternak.pl. - Odnosząc się do samej walki, nie będzie to obrona pasa mistrza Europy. Jak poinformował mnie mój promotor, planuje zorganizować mi taką obronę w czerwcu. Walka o WBC Silver International ma budować moją pozycję w rankingu tej prestiżowej federacji w kontekście mojej przyszłości. Nie ukrywam, że dotarły do mnie sygnały środowiska bokserskiego na temat mojego przeciwnika, ale całkowicie ufam mojemu promotorowi, który zapewnił mnie, że ma bardzo poważne plany względem mojej osoby. Ja natomiast cieszę się, że pozostaję aktywny. Każdy dzień treningów, sparingów i przygotowań do walk sprawia, że staję się lepszym bokserem. Planuję pokazać parę nowinek w moim arsenale bokserskim podczas najbliższej walki i ufam, że wraz z Seanem Corbinem zapewnimy ciekawe widowisko. Wydaje się, że mojemu przeciwnikowi dobrze zrobiły przenosiny do kategorii cruiser, gdzie nie musi się już katować zbijaniem wagi, co potwierdził wygrywając w ostatniej walce z byłym mistrzem świata Waynem Braithwaitem.

- Mam za sobą bardzo udane przygotowania do walki, nic mi nie dolega i liczę na zwycięstwo w sobotę oraz na kolejne wyzwania. Poinformowałem mojego promotora, że jestem już gotowy na każdego zawodnika mojej wagi na świecie i liczę na otrzymanie szansy mistrzowskiej w niedługim czasie. Jeszcze raz gorąco polecam wizyty na mojej stronie i zapraszam do oglądania mojej walki z Seanem Corbinem. Sobota 13.04.2013, godz. 21.50 Polsat Sport i Polsat.