Patronat medialny


 


MasternakCoraz bliżej do walki Mateusza Masternaka (28-0, 21 KO) z Juho Haapoją (18-2-1, 11 KO) o mistrzostwo Europy wagi junior ciężkiej. Niepokonany Polak najważniejszy pojedynek w swojej dotychczasowej karierze stoczy 15 grudnia na gali grupy Sauerland Event w Norymberdze. Aktualnie "Master" do grudniowego startu szykuje się w stolicy pod okiem Andrzeja Gmitruka.

- Trzy tygodnie pracowałem we Wrocławiu, teraz drugi tydzień jestem w Warszawie. Zacząłem etap sparingów, mam trzy sparingi tygodniowo, po 5-6 rund. Czuję się bardzo dobrze. Ta walka to dla mnie duże wyzwanie. Motywacja do treningów i ciężkiej pracy jest podwójna, także będę gotowy! - zapewnia "Master".

- Haapoja to bardzo dobry pięściarz, boksować zaczął w kategorii ciężkiej, więc skoro przyjmował ciosy od zawodników wagi ciężkiej, to na pewno będzie bardzo twardy. Jest to doświadczony bokser, który potrafi mocno uderzyć, potrafi przyjąć, ale uważam, że jego styl będzie mi odpowiadał i zwyciężę tę walkę - dodaje jak zwykle pewny siebie Mateusz Masternak.