Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Mateusz MasternakPrzymierzany do walki o mistrzostwo Europy wagi junior ciężkiej Mateusz Masternak (27-0, 20 KO) wyznał w rozmowie z amerykańskim portalem Maxboxing.com, że jego zdaniem Marco Huck (34-2-1, 25 KO) jest aktualnie najlepszym pięściarzem w przedziale wagowym do 200 funtów. Obaj pięściarze boksują pod banderą niemieckiej grupy Sauerland Event i mieli okazję stoczyć kilka sparingowych rund na początku roku.

- Przekonałem się, że Huck to bardzo niewygodny rywal. Ma bardzo dobrą obronę i ciężko trafić go czystym ciosem. Moim zdaniem to obecnie pięściarz numer jeden w kategorii cruiser - powiedział popularny "Master", który ocenił przy okazji także innych mistrzów kategorii junior ciężkiej.

- Styl Krzysztofa Włodarczyka pasowałby mi. On ma mocne uderzenie, ale jest statyczny. Guillermo Jones jest bardzo doświadczony i solidny, ale nie wiem czy chce kontynuować swoją karierę. Z mistrzem federacji IBF Yoanem Pablo Hernandezem też miałem okazję sparować. Jest bardzo doświadczony i ma świetny timing. Jest wysoki i leworęczny, co czyni pojedynek z nim bardzo nieprzyjemnym - stwierdził podopieczny Andrzeja Gmitruka.

W tym roku Masternak zaliczył już trzy zawodowe zwycięstwa. Na ring powróci najprawdopodobniej w sierpniu.