Patronat medialny


 


Masternak31 marca na gali boksu w Kilonii Mateusz Masternak (25-0, 19 KO) zmierzy się z Meksykaninem Felipe Romero (15-4-1, 10 KO). Dla notowanego w czołówce rankingów wagi junior ciężkiej Polaka będzie to drugi występ po podpisaniu kontraktu z niemiecką grupą Sauerland Event.

- Cieszy mnie, że po poprzedniej walce zebrałem dostałem dobre recenzje, chwalił mnie nawet trener Uli Wegner, który powiedział Wilfriedowi Sauerlandowi, by ten zwracał na mnie szczególną uwagę, bo mogę być dobra inwestycją - opowiada popularny "Master". - Przygotowania do pojedynku z Romero przebiegły bardzo dobrze, trener Andrzej Gmitruk dawał z siebie wszystko. Mam nadzieję, że znajdziemy jakiś sposób, by ta walka była widowiskowa i zwycięska.

- Chcę wygrać przez nokaut, wiadomo, fajerwerki muszą być, żeby kibice zwrócili na mnie uwagę - dodaje 24-letni pięściarz, odważnie myślący już o największych sportowych laurach.

- Mam jeden cel, zostać mistrzem świata i do tego celu podążam. Mam nadzieję, że wspólnie z panem Sauerlandem i trenerem Gmitrukiem w końcu dojdziemy do mistrzostwa - deklaruje Mateusz Masternak.