Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Masternak

Jest całkiem prawdopodobne, że już wkrótce niepokonany na zawodowych ringach Mateusz Masternak (24-0, 18 KO) nawiąże współpracę promotorską z wiodącą europejską grupą bokserską Sauerland Event. Obóz wysoko notowanego w światowych rankingach wagi junior ciężkiej popularnego "Mastera" prowadzi w tej sprawie aktualnie rozmowy z niemiecką drużyną.

Zdaniem Andrzeja Wasilewskiego, szefa największej polskiej stajni pięściarskiej - 12 roud KnockOut Promotions - ewentualne podpisanie kontraktu przez Masternaka z Wilfriedem Sauerlandem byłoby mądrym posunięciem ze strony utalentowanego wrocławianina.

- Myślę, że to dobry pomysł. Od kilku miesięcy wiemy, że Mateusz którego apetyt sportowy mocno wzrósł, wymusza jakieś konkretne ruchy na swoim promotorze, który nie był w stanie sam spełnić potrzeb Mateusza - mówi opiekun polskiego czempiona kategorii junior ciężkiej Krzysztofa Włodarczyka. - Nie mam pojęcia, jak będą wyglądały dalsze kroki w karierze Mateusza, ale wiem, że od paru miesięcy promujący go Andrzej Gmitruk dzwonił z propozycją współpracy do Chrisa Meyera i Hagena Doeringa, a w międzyczasie prowadził bardzo zaawansowane rozmowy z Main Event; próbował także z Frankiem Warrenem. Każda grupa chętnie podpisze młodego zawodnika z rekordem dwudziestu kilku wygranych walk bez porażki.

- Patrząc na mój biznes, też się cieszę, że Mateusz będzie prawdopodobnie współpracował z grupą, z którą tak blisko pracujemy sportowo ale i telewizyjnie, bo mało kto wie, ale to my doprowadziliśmy do podpisania umów na relacje z gal Sauerlanda przez telewizje Polsat. Inna sprawa że ta umowa powoduje, iż ta współpraca nie będzie specjalnie intratna finansowo ani dla Mateusza ani dla O'Chikary... Ja takie modele współpracy kilka razy wdrażałem w różnych mariażach, a z Wilfriedem Sauerlandem współpromowałem łącznie pięciu zawodników; O'Chikara być może nie do końca taki model biznesu rozumie, ale sportowo z pewnością Mateusz skorzysta - przewiduje Andrzej Wasilewski.

Więcej w wywiadzie z Andrzejem Wasilewskim, który już wkrótce na ringpolska.pl.