Patronat medialny


 

Jak poinformowała Interia.pl, Mariusz Wach (36-6, 19 KO) otrzymał propozycję stoczenia walki z Manuelem Charrem (31-4, 17 KO), której stawką byłby należący do reprezentanta Niemiec pas mistrz świata WBA w wersji regularnej. 40-letni pięściarz z Małopolski w rozmowie z Interią potwierdził te informacje i ma nadzieję, że pojedynek uda się zakontraktować.

- Zobaczymy, wszystko czas pokaże, ale jest coś na rzeczy i na pewno rozmowy trwają. Wszystko jest na dobrej drodze, ale jeszcze nie mogę przekazać żadnych konkretnych informacji, żeby nie wchodzić w kompetencje ludzi, którzy przy tym współdziałają. Myślę, że przyszły tydzień okaże się decydujący - powiedział Interii Mariusz Wach.

Walka miałaby odbyć się jeszcze w tym roku, najprawdopodobniej w okolicach grudnia. Wśród lokalizacji wymienia się Niemcy lub Turcję. Wach od dwóch tygodni trenuje już na pełnych obrotach, nie oszczędzając prawej ręki, której nie tak dawno przeszedł zabieg. Interwencji chirurgicznej konkretnie wymagał łokieć sportowca.

Pełna treść artykułu na Interia.pl >>